Heves megyében nyert edzőmeccset a Palotás

Gabi

Gólokban gazdag gyakorló mérkőzésen győzött a négy hónap után ismét pályára lépő Jele-csapat.

Szombaton teljesítette első nyári gyakorló találkozóját a megye egyes Palotás, Jele Zoltán négy hónap után ismét pályára lépő csapata a Heves megyei másodosztályú Zagyvaszántónál szerepelt. Az edzőmérkőzésen potyogtak a gólok, ugyan az első félidőt a házigazdák zárták előnnyel, a második felvonásban összekapták magukat a vendégek, végül pedig hat-négyes arányban múlták felül ellenlábasukat.

Felkészülési mérkőzés:

Zagyvaszántó SE-Palotás SE 4-6 (2-1)

Palotás SE: Mlinárcsek – Jambrich I., Mladoniczki, Kotasz E., Kurcsik – Hadrik, Jambrich S., Kotasz T., Veres – Szabó I., Ocsovszki. Csereként léptek pályára: Török, Dallos, Tancsik, Gyurcsek. Vezetőedző: Jele Zoltán.

Gól: Dallos (2), Török, Tancsik, Jambrich S., Szabó I.

Jele Zoltán: – Négy hónap szünet után voltunk újra pályán, ami az első félidőben meg is látszott a játékunkon és az eredményen is. A második félidőben okosabban, pontosabban fociztunk, ami meg is mutatkozott a gólok számában, a rengeteg kihagyott helyzet ellenére. Hátul figyelmesebbnek kell lennünk, és nem rúgathatunk négy gólt az ellenféllel.

Next Post

A vasárnapi nógrádi érdekeltségű edzőmeccsek eredményei

Jó pár gyakorló meccset rendeztek a hét utolsó napján. Vasárnapi nógrádi érdekeltségű edzőmérkőzések: Silver Tüzép-Karancsberény-Építők KC 3-6 Mátraverebély-Szentkút SE-Zagyvarónai SE 3-3 Ipolytarnóc SE-Ludányhalászi SE 8-5 Szécsény VSE-Feláldozhatók SE (Karancsság) 10-0 Legéndi SE-Tereske KSE 2-4 Felsőpetény SE-Nógrádsáp SE 4-1 Doboskút SK Nógrádsipek-Varsány SE 5-7 BLSE-Sződliget-Ecseg SE 5-5 Galgagyörki SE-Keszegi SE 8-1 […]
error: Content is protected !!