Egygólos edzőmeccsel kezdett a Berkenye

Gabi

A Vác U19-es alakulatát gyűrte le az év első fellépésén túleső megye egyes listavezető.

Szombaton túlesett első 2021-es gyakorló meccsen a megye egyben éllovas Berkenye. Az országos kiemelt utánpótlás mezőny második vonalában versenyző Vác U19-es garnitúrájával mérkőzött meg Mohácsi László legénysége a diósjenői műfüves játéktéren. Már az első félidő után kialakult a nógrádi társulat egy-nullás sikerét jelentő végeredmény, Balga szerezte a győztes találatot.

Felkészülési mérkőzés:

Berkenye SE-Vác VLSE U19 1-0 (1-0)

Diósjenő, műfüves pálya, zárt kapuk mögött.

Berkenye SE: Debre – Rácz, Bábik (Porvay), Keresztes, Bogdán – Illés (Mohácsi Le.), Hesz (Dömök), Rottek (Kántor) – Balga (Mátyás P.), Greff, Less (Balázs M.). Vezetőedző: Mohácsi László.

Gól: Balga

Mohácsi László: Nagyon szép környezetben, szuper pályán tudtunk végre mérkőzést játszani, amit már nagyon vártunk! Sok futásra, gyorsa játékra voltunk kényszerítve – ami ebben az időszakban különösen jól jött –, ezért a mérkőzés első perceiben kicsit akadozott a játékunk, de aztán felvettük a tempót és szervezetten tudtunk futballozni, így játékban is villantani tudtunk sok szép dolgot.

Next Post

Vasárnap is rendeztek érdekes edzőmérkőzéseket

Megye egyes és a legalacsonyabb osztályban szereplő csapatok egyaránt pályán voltak. Felkészülési mérkőzések, 2021. január 24. (vasárnap): Őrbottyán KSE-Szendehely FC 2-7 Mátramindszent SE-Mátraterenye SE 2-5 Karancslapujtő KSE-Nőtincs SE 3-3 Nógrádsáp SE-Verőce SE 4-2
error: Content is protected !!