A megye kettő és a megye három vasárnapi eredményei

Mindkét osztályban befejeződtek a soros körök.

Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 25. forduló, felnőtt, vasárnap:

Szendehely FC-Őrhalom SE-az őrhalmiak nem álltak ki.

Nagyoroszi HBB SE-Szügy SE 0-2

Nőtincs SE-Varsány SE 5-2

Még szombaton történt:

Unicum FC Mohora-Diósjenő SE 5-0

Szent Imre DSE-Rétság VSE 1-3

Szabadnap: Bánk SE, Nógrádsáp SE.

Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 21. forduló, felnőtt, vasárnap:

Zagyvarónai SE-Bátonyterenyei TC 2-2

Tari SZE-Kazár KSE 4-1

Még szombaton történt:

Jobbágyi HSE-SK Karancsberény 1-6

Mihálygerge-Építők KC 1-5

Mátraverebély-Szentkút SE-Kálló SE 7-2

Szabadnap: Kisterenyei SE.

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 29. forduló, vasárnap:

Érsekvadkert SE II-Keszegi SE 9-1

Patak SE-Erdőkürt SK-az erdőkürtiek nem álltak ki.

Ipolyszögi SE-Ősagárd LK 1-4

Szondy SE Hont-Legéndi SE-a legéndiek nem álltak ki.

Még szombaton történt:

Romhány SE-Tereske KSE 1-1

KSE Becske-Felsőpetény SE 1-1

Szabadnap: Kétbodony SE, Nézsa SE.

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 25. forduló, vasárnap:

Cserhát TSE Felsőtold-Doboskút SK Nógrádsipek 5-1

Nógrádmarcal SE-Csitár SE 0-7

Még szombaton történt:

Ipolytarnóc SE-Mátramindszent SE 2-1

Szabadnap: Karancsalja MSE, Egyházasdengeleg FE, Karancskeszi Karancs United SE, Ludányhalászi SE.

Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 25. forduló, U19, vasárnap:

Szendehely FC-Őrhalom SE 13-1

Nagyoroszi HBB SE-Szügy SE 2-13

Nőtincs SE-Varsány SE 0-2

Még szombaton történt:

Unicum FC Mohora-Diósjenő SE 1-4

Szent Imre DSE-Rétság VSE-a rétságiak nem álltak ki.

Magyargéc SE-Nógrádsáp SE-a ‘sápiak nem álltak ki.

Szabadnap: Bánk SE.

Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 21. forduló, U19, vasárnap:

Zagyvarónai SE-Bátonyterenyei TC 2-6

Tari SZE-Kazár KSE 10-0

Kisterenyei SE-Bujáki SC-a kisterenyeiek nem álltak ki.

Még szombaton történt:

Jobbágyi HSE-SK Karancsberény 1-7

Mihálygerge-Építők KC 5-1

Mátraverebély-Szentkút SE-Kálló SE 14-2

error: Content is protected !!