A megye kettő és a megye három vasárnapi eredményei

Mindkét vonal pontvadászataiban tető alá hozták a soros programot.

Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 22. forduló, felnőtt, vasárnap:

Bánk SE-Unicum FC Mohora 1-1

Nógrádsáp SE-Szent Imre DSE 1-2

Még szombaton történt:

Diósjenő SE-Nőtincs SE 2-2

Szügy SE-Őrhalom SE 8-3

Rétság VSE-Varsány SE 1-3

Szabadnap: Szendehely FC, Nagyoroszi HBB SE.

Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 18. forduló, felnőtt, vasárnap:

SK Karancsberény-Kálló SE-a kállóiak nem álltak ki. 

Kazár KSE-Mátraverebély-Szentkút SE 2-1

Építők KC-Jobbágyi HSE 3-0

Tari SZE-Zagyvarónai SE 3-1

Kisterenye SE-Mihálygerge SE 4-0

Szabadnap: Bátonyterenyei TC.

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 26. forduló, vasárnap:

Ipolyszögi SE-Érsekvadkert SE II 2-4

Tereske KSE-Legéndi SE 4-0

Patak SE-Romhány SE 1-0

Felsőpetény SE-Keszegi SE 4-1

Ősagárd LK-KSE Becske 4-0

Kétbodony SE-Nézsa SE 4-2

Szabadnap: Erdőkürt SK, Szondy SE Hont.

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 21. forduló, vasárnap:

Cserhát TSE Felsőtold-Ipolytarnóc SE 2-4

Karancsalja MSE-Csitár SE 2-2

Doboskút SK Nógrádsipek-Nógrádmarcal SE 10-0

Még szombaton történt:

Mátramindszent SE-Egyházasdengeleg FE-a ‘dengelegiek nem álltak ki.

Szabadnap: Karancskeszi Karancs United SE, Ludányhalászi SE.

Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 22. forduló, U19, vasárnap:

Bánk SE-Unicum FC Mohora 2-8

Nógrádsáp SE-Szent Imre DSE 1-5

Bercel KSE-Nagyoroszi HBB SE-a berceliek nem álltak ki.

Még szombaton történt:

Diósjenő SE-Nőtincs SE 9-1

Szügy SE-Őrhalom SE 14-0

Rétság VSE-Varsány SE 9-1

Magyargéc SE-Szendehely FC 0-15

Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 18. forduló, U19, vasárnap:

SK Karancsberény-Kálló SE-a kállóiak nem álltak ki

Kazár KSE-Mátraverebély-Szentkút SE 1-12

Építők KC-Jobbágyi HSE 10-0-nál félbeszakadt a 76. percben, mert a vendégek létszáma 7 fő alá csökkent

Tari SZE-Zagyvarónai SE 1-3

Kisterenye SE-Mihálygerge SE 1-5

Bujáki SC-Bátonyterenyei TC 1-8

error: Content is protected !!