A megye kettő és a megye három vasárnapi eredményei

Mindkét osztály bajnokságaiban lezajlott a soros kör.

Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 18. forduló, felnőtt, vasárnap:

Bánk SE-Őrhalom SE-az őrhalmiak nem álltak ki.

Nagyoroszi HBB SE-Szendehely FC 2-2

Nógrádsáp SE-Rétság VSE 1-0

Még szombaton történt:

Unicum FC Mohora-Szent Imre DSE 8-0

Diósjenő SE-Szügy SE 1-1

Szabadnap: Nőtincs SE, Varsány SE.

Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 14. forduló, felnőtt, vasárnap:

Építők KC-SK Karancsberény 1-4

Tari SZE-Bátonyterenyei TC 1-5

Kisterenyei SE-Mátraverebély-Szentkút SE 2-2

Kazár KSE-Bujáki SC-a bujákiak nem álltak ki.

Még szombaton történt:

Jobbágyi HSE-Zagyvarónai SE 4-1

Mihálygerge SE-Kálló SE-a kállóiak nem álltak ki.

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 21. forduló, vasárnap:

Felsőpetény SE-Tereske KSE 1-2

Érsekvadkert SE II-Kétbodony SE 4-1

Nézsa SE-Ipolyszögi SE 3-0

Legéndi SE-Romhány SE 3-1

Keszegi SE-Patak SE 0-5

Szondy SE Hont-Ősagárd LK 1-1

Szabadnap: KSE Becske, Erdőkürt SK.

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 18. forduló, vasárnap:

Cserhát TSE Felsőtold-Mátramindszent SE 1-2

Ludányhalászi SE-Karancsalja MSE 1-4

Karancskeszi Karancs United SE-Csitár SE 2-2

Vanyarc KSE-Nógrádmarcal SE 3-4

Szabadnap: Ipolytarnóc SE, Doboskút SK Nógrádsipek, Egyházasdengeleg FE.

Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 18. forduló, U19, vasárnap:

Bánk SE-Őrhalom SE 3-9

Nagyoroszi HBB SE-Szendehely FC 0-9

Nógrádsáp SE-Rétság VSE-elhalasztva

Bercel KSK-Varsány SE 2-5

Még szombaton történt:

Unicum FC Mohora-Szent Imre DSE 3-1

Diósjenő SE-Szügy SE 2-2

Magyargéc SE-Nőtincs SE-a nőtincsek nem álltak ki.

Szabadnap: Nőtincs SE, Varsány SE.

Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 14. forduló, U19, vasárnap:

Építők KC-SK Karancsberény 1-3

Tari SZE-Bátonyterenyei TC 1-11

Kisterenyei SE-Mátraverebély-Szentkút SE 0-4

Kazár KSE-Bujáki SC 3-1

Még szombaton történt:

Jobbágyi HSE-Zagyvarónai SE 0-5

Mihálygerge SE-Kálló SE-a kállóiak nem álltak ki.

error: Content is protected !!