Megvan a megye hétvégi játékvezető küldése

A következő hétvégén újabb fordulókkal folytatódnak megyénk különféle pontvadászatai. Mindegyik küzdelemsorozatban találkozhatunk érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel, lássuk, kik fognak dirigálni a közelgő meccseken!

Megyei I. osztály, 8. forduló:

SBTC-Karancslapujtő: Trubin Balázs (Szakal Tamás, Béres Krisztián)

Palotás-Érsekvadkert: Nagy István (Szabó Tibor)

Szécsény-Mátranovák: Gordos Árpád (Kiss Tamás, Szász Kornél)

Rimóc-Pásztó: Balázs Zoltán (Bakos Tamás, Gecse Zoltán)

Berkenye-Héhalom: Boda Viktor (Trubin Balázs, Szász Kornél)

Karancsberény-Cered: Derda József (Orovecz Tamás, Németh Szabolcs)-Heves megyei játékvezető


Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 9. forduló:

Kazár-Mihálygerge: Baranyi Gábor (Nagy Sándor)

Magyargéc-Kisterenye: Reviczki János (Lovasi János)

Mátraverebély-Mátraterenye: Boda Viktor (Urbán Viktor, Berki András)

Zagyvaróna-Buják: Zsély Benedek (Stark János, Kazinczi Beáta)

Tar-Jobbágyi: Szarvas László (Fehér Renátó, Klenovics Róbert)-Heves megyei játékvezetők

Ságújfalu-Vizslás: Baranyi Gábor (Tóth Bence)

Lucfalva-Karancskeszi Karancs United: Gordos Szabolcs (Berki András)


Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 9. forduló:

Szent Imre DSE-Szendehely: Csillik Levente

Mohora-Nőtincs: Holecska András

Rétság-Szügy: Szemesi Zsolt (Babcsán Zsolt)

Bercel-Varsány: Berta István (Bacsa Gyula)

Őrhalom-Nagyoroszi: Menczel József (Torják Gábor)

Dejtár-Bánk: Strehó Erik (Gordos Árpád Mihály)

Patak-Nógrádsáp: Chikán Péter (Varga Gábor, Tarlósi Milán)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 8. forduló:

Vanyarc-Karancsalja: Nagy Sándor

Szurdokpüspöki-Ecseg: Szabó Tibor

Egyházasdengeleg-Nagylóc: Bacsa Gyula

Roma SE Varsány-Felsőtold: Makovinyi Róbert (Makovinyi Zoltán)

Mátramindszent-Építők KC: Percze Ferenc


Megyei III. osztály, Közép-csoport, 8. forduló:

Günter LSE-Ludányhalászi: Korbely Zsolt

Érsekvadkert II-Ipolyszög: Béres Krisztián

Ipolytarnóc-Kétbodony: Gordos Árpád

Doboskút-Nógrádsipek-Romhány: Urbán Viktor (Stefán Antal)

Nógrádmarcal-Borsosberény: Szemesi Zsolt

Csitár-Hont: Kiss Tamás


Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 8. forduló:

Becske-Felsőpetény: Bangó Rómeó

Keszeg-Tereske: Menczel József

Nézsa-Bernecebaráti-Kemence: Berta István (Bozó Patrik)

Erdőkürt-Tolmács: Kiss Tamás (Babcsán Zsolt)

Legénd-Ősagárd: Reviczki János

error: Content is protected !!