Megvan a megye hétvégi játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik fognak ténykedni az aktuális fordulók találkozóin.

A következő hétvégén újabb fordulókkal folytatódnak megyénk különféle pontvadászatai. Mindegyik küzdelemsorozatban találkozhatunk érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel, lássuk, kik fognak dirigálni a közelgő meccseken!

Megyei I. osztály, 6. forduló:

Palotás-Héhalom: Strehó Erik (Varga Gábor, Kazinczi Beáta)

Szécsény-Cered: Kovács Tamás (Szakal Tamás, Béres Krisztián)

Mátranovák-Érsekvadkert: Balázs Zoltán (Kalmár Petra, Pál Adrienn)

Berkenye-SBTC: Jele Tibor (Trubin Balázs, Holecska András)

Rimóc-Karancslapujtő: Gordos Szabolcs (Kurinka Béla, Nagy Sándor)

Karancsberény-Pásztó: Lendvai Gábor (Németh Szabolcs, Orovecz Tamás)-Heves megyei játékvezetők


Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 7. forduló:

Kazár-Vizslás: Bangó Rómeó (Reviczki János, Szabó László)

Mihálygerge-Magyargéc: Szabó László (Berki András, Tóth Bence)

Zagyvaróna-Mátraverebély: Pádár Szabolcs (Kocsis József, Lakatos Nikoletta)-Heves megyei játékvezetők

Tar-Karancskeszi Karancs United: Telek Ákos (Lovasi János, Baranyi Gábor)

Kisterenye-Jobbágyi: Strehó Erik (Stark János, Pál Adrienn)

Ságújfalu-Buják: Béres Krisztián (Makovinyi Zoltán)

Lucfalva-Mátraterenye: Balázs Zoltán (Kalmár Petra, Homoki Gábor)


Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 7. forduló:

Szent Imre DSE-Szügy: Gordos Árpád (Gordos Árpád Mihály)

Mohora-Nógrádsáp: Makovinyi Róbert (Nagy Bálint)

Bercel-Szendehely: Holecska András (Szemesi Zsolt)

Rétság-Nagyoroszi: Nagy István (Korbely Zsolt, Tarlósi Milán)

Őrhalom-Dejtár: Urbán Viktor (Lovasi János, Bakos Tamás)

Varsány-Nőtincs: Varga Gábor (Gordos Árpád, Gordos Árpád Mihály)

Patak-Bánk: Szakal Tamás (Szász Kornél, Kiss Tamás)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 6. forduló:

Nagybátony-Roma SE Varsány: Menczel József (Bacsa Gyula, Bodor Ferenc)

Építők KC-Nagylóc: Torják Gábor (Fehér Martin, Tóth Bence)

Vanyarc-Felsőtold: Reviczki János

Szurdokpüspöki-Karancsalja: Bakos Tamás

Mátramindszent-Ecseg: Bencsik Bálint


Megyei III. osztály, Közép-csoport, 6. forduló:

Günter LSE-Borsosberény: Szász Kornél (Csillik Levente, Berki András)

Ipolytarnóc-Ipolyszög: Menczel József (Berki András)

Nógrádmarcal-Nógrádsipek: Makovinyi Róbert

Érsekvadkert II-Romhány: Szemesi Zsolt

Csitár-Kétbodony: Berta István (Percze Ferenc, Tóth Bence)

Hont-Ludányhalászi: Stefán Antal


Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 6. forduló:

Nézsa-Kálló: Szabó László (Szabó Tibor, Bacsa Gyula)

Keszeg-Becske: Szabó László (Szabó Tibor, Bacsa Gyula)

Erdőkürt-Tereske: Balázs Zoltán (Csillik Levente)

Legénd-Bernecebaráti-Kemence: Urbán Viktor (Babcsán Zsolt)

Ősagárd-Tolmács: Korbely Zsolt (Szikora Dávid)

error: Content is protected !!