Megvan a megye hétvégi játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik fognak ténykedni az aktuális fordulók találkozóin.

A következő hétvégén újabb fordulókkal folytatódnak megyénk különféle pontvadászatai. Mindegyik küzdelemsorozatban találkozhatunk érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel. Lássuk, kik fognak dirigálni a közelgő meccseken!

START-HIBO Megyei I. osztály, 4. forduló:

Szendehely FC-Bátonyterenyei TC: Pap István (Szász Kornél, Kovács Máté)

Salgótarjáni BTC-Mátraterenye SE: Nagy Bálint (Chikán Péter, Urbán Viktor)

Pásztó SK-Silver Tüzép Karancsberény: Derda József (Juhász Ádám, Derda Dominik)-Heves megyei játékvezetők

Héhalom SE-Unicum FC Mohora: Kis Zsolt (Szakal Tamás, Trubin Balázs)

Diósjenő SE-Cered VSE: Balázs Zoltán (Kiss Tamás, Makovinyi Zoltán)

Érsekvadkert SE-Palotás SE: Boda Viktor (Kiss Tamás, Pál Adrienn)

Rimóc SE-Szécsény VSE: Nyerges Krisztián (Trubin Balázs, Szász Kornél)

KSE Karancslapujtő-Berkenye SE: Szakal Tamás (Urbán Viktor, Balázs Zoltán)


MNG Megyei II. osztály, 4. forduló:

Őrhalom SE-Mihálygerge SE: Berta István (Menczel József)

Szent Imre DSE-Szügy SE: Makovinyi Róbert (Bangó Rómeó, Bíró-Varga Anett)

Építők KC-Nőtincs SE: Kis Zsolt (Homoki Gábor, Makovinyi Zoltán)

Nógrádsáp SE-Bercel KSK: Reviczki János (Sáfrány Szilárd, Hepp Dániel)

Varsány SE-Bánk SE: Chikán Péter (Szemesi Zsolt, Babcsán Zsolt)

Kálló SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Berta István (Kiss Dániel, Szűcs Martin)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 4. forduló:

Rétság VSE-KSE Becske: Bera Balázs (Pál Adrienn, Csillik Levente)

Felsőpetény SE-Érsekvadkert SE II: Korbely Zsolt (Rácz Dániel)

Kétbodony SE-Tereske KSE: Menczel József

Legéndi SE-Erdőkürt SK: Nánási József (Bozó Patrik)

Ősagárd LK-Patak SE: Szabó Tibor (Elischer Márk, Bacsa Gyula)

Ipolyszögi SE-Keszegi SE: Berki Dávid (Moldován Péter)

Nézsa SE-Szondy SE Hont: Bera Balázs


Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 4. forduló:

Mátramindszent SE-Ipolytarnóc SE: Gecse Zoltán (Bakos Tamás, Bencsik Bálint)

Kazár KSE-Egyházasdengeleg FE: Varga Patrik (Szabó László, Zsély Zalán)

Karancsalja MSE-Ecseg SE: Szikora Dávid (Homoki Gábor, Szemesi Zsolt)

Cserhát TSE Felsőtold-Karancskeszi KSE: Korbely Zsolt (Rácz Dániel)

Nógrádmarcal SE-Magyargéc SE: Szikora Dávid (Szolik Milán)

Doboskút SK Nógrádsipek-Csitár SE: Varga Patrik (Soós-Valenta Bence)

error: Content is protected !!