Megvan a megye hétvégi játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik fognak ténykedni az aktuális fordulók találkozóin.

A következő hétvégén újabb fordulókkal folytatódnak megyénk különféle pontvadászatai. Mindegyik küzdelemsorozatban találkozhatunk érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel. Lássuk, kik fognak dirigálni a közelgő meccseken!

Megyei I. osztály, 2. forduló:

Cered VSE-Pásztó SK: Gecse Zoltán (Kis Zsolt, Nagy István)

Berkenye SE-Bátonyterenyei TC: Boda Viktor (Szász Kornél, Trubin Balázs)

Salgótarjáni BTC-Diósjenő SE: Balázs Zoltán (Nagy Sándor, Pál Adrienn)

Héhalom SE-Palotás SE: Urbán Viktor (Szakal Tamás, Kiss Tamás)

Rimóc SE-Mátraterenye SE: Nagy Bálint (Kis Zsolt, Gecse Zoltán)

Érsekvadkert SE-Silver Tüzép-Karancsberény: Szakal Tamás (Trubin Balázs, Nyerges Krisztián)

Szendehely FC-Szécsény VSE: Boda Viktor (Urbán Viktor, Szász Kornél)

Karancslapujtő KSE-Unicum FC Mohora: Heves megyei játékvezetők


Megyei II. osztály, 2. forduló:

Mátraverebély-Szentkút SE-Szügy SE: Makovinyi Zoltán (Homoki Gábor, Szűcs Martin)

Szent Imre DSE-Bánk SE: Chikán Péter (Kovács Máté, Csillik Levente)

Építők KC-Zagyvarónai SE: Kiss Dániel (Varga Patrik, Bíró-Varga Anett)

Varsány SE-Bercel KSK: Varga Patrik (Kiss Dániel, Bíró-Varga Anett)

Kálló SE-Nőtincs SE: Makovinyi Róbert (Makovinyi Zoltán, Nagy Sándor)

Nagyoroszi HBB SE-Mihálygerge SE: Szikora Dávid (Chikán Péter, Kovács Máté)

Nógrádsáp SE-Tari SZE: Kiss Tamás (Pál Adrienn, Babcsán Zsolt)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 2. forduló:

Romhány SE-Keszegi SE: Varga Patrik (Soós-Valenta Bence, Babcsán Zsolt)

Felsőpetény SE-Szondy SE Hont: Homoki Gábor (Hepp Dániel)

Kétbodony SE-Érsekvadkert SE II: Korbely Zsolt (Szemesi Zsolt)

Ipolyszögi SE-Patak SE: Nánási József (Szűcs Martin, Csemer Dévald)

Nézsa SE-Erdőkürt SK: Bera Balázs (Kőhalmi Benedek)

Ősagárd LK-Rétság VSE: Berki András (Soós-Valenta Bence)


Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 2. forduló:

Kazár KSE-Ludányhalászi SE: Berta István (Reviczki János, Bíró-Varga Anett)

Mátramindszent SE-Ecseg SE: Menczel József (Szabó Tibor, Bacsa Gyula)

Cserhát TSE Felsőtold-Egyházasdengeleg FE: Bangó Rómeó (Rácz Dániel)

Doboskút SK Nógrádsipek-Karancskeszi KSE: Menczel József (Palaticzky Áron)

Nógrádmarcal SE-Ipolytarnóc SE: Reviczki János (Szolik Milán)

Csitár SE-Magyargéc SE: Berta István (Zsély Zalán)

error: Content is protected !!