Megvan a megye hétvégi játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik fognak ténykedni az aktuális fordulók találkozóin.

A következő hétvégén ismét beindulnak megyénk különféle pontvadászatai. Mindegyik küzdelemsorozatban találkozhatunk érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel. Lássuk, kik fognak dirigálni a közelgő meccseken!

Megyei I. osztály, 1. forduló:

Bátonyterenyei TC-Cered VSE: Strehó Erik (Nagy Sándor, Csillik Levente)

Szécsény VSE-Karancslapujtő KSE: Boda Viktor (Trubin Balázs, Szász Kornél)

Palotás SE-Szendehely FC: Balázs Zoltán (Kiss Tamás, Kovács Máté)

Pásztó SK-Salgótarjáni BTC: Kis Zsolt (Nagy István, Bakos Tamás)

Silver Tüzép-Karancsberény-Rimóc SE: Urbán Viktor (Pál Adrienn, Kiss Dániel)

Diósjenő SE-Érsekvadkert SE: Nagy Bálint (Chikán Péter, Pap István)

Unicum FC Mohora-Berkenye SE: Pap István (Chikán Péter, Szász Kornél)

Mátraterenye SE-Héhalom SE: Nyerges Krisztián (Strehó Erik, Nagy Sándor)


Megyei II. osztály, 1. forduló:

Varsány SE-Mihálygerge SE: Varga Patrik (Szemesi Zsolt, Berki András)

Bánk SE-Kálló SE: Reviczki János (Homoki Gábor, Bencsik Bálint)

Zagyvarónai SE-Szent Imre DSE: Bakos Tamás (Reviczki János, Bíró-Varga Anett)

Nőtincs SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Boda Viktor (Pál Adrienn, Bera Balázs)

Tari SZE-Nagyoroszi HBB SE: Kis Zsolt (Kiss Dániel, Szabó Tibor)

Bercel KSE-Építők KC: Trubin Balázs (Urbán Viktor, Babcsán Zsolt)

Őrhalom SE-Nógrádsáp SE: Urbán Viktor (Keresztes László, Babcsán Zsolt)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 1. forduló:

Rétság VSE-Nézsa SE: Csillik Levente (Szikora Dávid, Borkó Bence)

Legéndi SE-Ősagárd LK: Keresztes László (Jakus Kornél)

Szondy SE Hont-Romhány SE: Bangó Rómeó (Borkó Bence, Moldován Péter)

Patak SE-Felsőpetény SE: Menczel József (Rácz Dániel, Szolik Milán)

Keszegi SE-Kétbodony SE: Homoki Gábor (Berki András, Hepp Dániel)

Érsekvadkert SE II-Tereske KSE: Szikora Dániel (Korbely Zsolt, Kovács Máté)

Erdőkürt SK-Ipolyszögi SE: Varga Patrik (Hadusovszki Áron, Csemer Dévald)


Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 1. forduló:

Karancskeszi KSE-Csitár SE: Berta István (Elischer Márk, Hepp Dániel)

Ecseg SE-Cserhát TSE Felsőtold: Reviczki János (Elischer Márk, Szűcs Martin)

Ludányhalászi SE-Mátramindszent SE: Berta István (Zsély Zalán, Bíró-Varga Anett)

Ipolytarnóc SE-Doboskút SK Nógrádsipek: Kiss Tamás (Varga Patrik, Szemesi Zsolt)

Karancsalja MSE-Kazár KSE: Homoki Gábir (Bozó Patrik, Hepp Dániel)

error: Content is protected !!