Megvan a megye hétvégi játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik fognak ténykedni az aktuális fordulók találkozóin.

A következő hétvégén újabb fordulókkal folytatódnak megyénk különféle pontvadászatai. Mindegyik küzdelemsorozatban találkozhatunk érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel. Lássuk, kik fognak dirigálni a közelgő meccseken!

Megyei I. osztály, rájátszás, 5. forduló:

Mátraterenye SE-Berkenye SE: Lendvai Gábor (Forgó Zsolt, Kovács Barnabás)-Heves megyei játékvezetők

Cered VSE-Balassagyarmati VSE: Kis Zsolt (Gecse Zoltán, Nagy Sándor)

Pásztó SK-Szécsény VSE: Jele Tibor (Nagy Bálint, Bakos Tamás)

Palotás SE-Karancslapujtő KSE: Szakal Tamás (Szász Kornél, Holecska András)

Rimóc SE-Érsekvadkert SE: Béres Krisztián (Boda Viktor, Nagy Bálint)


Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 24. forduló:

Szügy SE-Szent Imre DSE: Reviczki János (Sáfrány Szilárd, Menczel József)

Rétság VSE-Nőtincs SE: Boda Viktor (Szabó László, Szabó Tibor)

Diósjenő SE-Nagyoroszi HBB SE: Urbán Viktor (Kovács Máté, Bangó Rómeó)

Varsány SE-Őrhalom SE: Szakal Tamás (Berta István, Moldován Péter)

Nógrádsáp SE-Unicum FC Mohora: Trubin Balázs (Szikora Dávid)

Bánk SE-Szendehely FC: Kovács Tamás (Pap István, Chikán Péter)


Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 20. forduló:

Mihálygerge SE-Zagyvarónai SE: Kiss Dániel (Körmöczi Ádám, Bíró-Varga Anett)

Építők KC-Tari SZE: Kalmár Petra (Bakos Tamás, Reviczki János)

Kálló SE-Bátonyterenyei TC: Berta István (Szabó László, Szűcs Martin)

SK Karancsberény-Mátraverebély-Szentkút SE: Nyerges Krisztián (Makovinyi Róbert)

Kisterenyei SE-Kazár KSE: Strehó Erik (Soós-Valenta Bence, Bíró-Varga Anett)


Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 28. forduló:

Ősagárd LK-Romhány SE: Keresztes László (Borkó Bence)

Kétbodony SE-KSE Becske: Homoki Gábor (Babcsán Zsolt, Rácz Dániel)

Szondy SE Hont-Nézsa SE: Szemesi Zsolt (Berki András)

Erdőkürt SK-Ipolyszögi SE: Szabó Tibor (Nánási József)

Felsőpetény SE-Legéndi SE: Menczel József (Krausz Tamás)

Érsekvadkert SE II-Patak SE: Korbely Zsolt (Csillik Levente, Kovács Máté)


Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 24. forduló:

Karancsalja MSE-Ipolytarnóc SE: Makovinyi Róbert (Korbely Zsolt, Elischer Márk)

Egyházasdengeleg FE-Csitár SE: Urbán Viktor (Szolik Milán)

Karancskeszi Karancs United SE-Nógrádmarcal SE: Kiss Dániel (Zsély Zalán)

error: Content is protected !!