Megvan a megye hétvégi játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik fognak ténykedni az aktuális fordulók találkozóin.

A következő hétvégén beindul a nagyüzem megyénk különféle pontvadászataiban, a már korábban elrajtoló másik vonal csoportjai mellett mind egy osztállyal feljebb, mind pedig a legalacsonyabbik liga három régiójában elgördül az őszi idény startpisztolya. Valamennyi bajnokságban jegyezhetünk fel érdekesnek ígérkező találkozókat, lássuk, hogy melyik meccsen kik fognak dirigálni!

Megyei I. osztály, 1. forduló:

Pásztó-Cered: Gecse Zoltán (Bakos Tamás, Lovasi János)

SBTC-Érsekvadkert: Nagy István (Szigetvári Zoltán, Pál Adrienn)

Héhalom-Karancslapujtő: Szederkényi Csaba (Gordos Szabolcs, Kazinczi Beáta)

Rimóc-Mátranovák: Zsély Benedek (Strehó Erik, Balázs Zoltán)

Berkenye-Szécsény: Nagy Bálint (Kovács Tamás, Kalmár Petra)

Karancsberény-Palotás: Varga László (Szigetvári Zsolt, Juhász Ádám)-Heves megyei játékvezetők


Megyei II. osztály, Keleti csoport, 2. forduló:

Vizslás-Mihálygerge: Gordos Szabolcs (Szabó Tibor, Bacsa Gyula)

Lucfalva-Kazár: Gordos Árpád (Gordos Árpád Mihály, Kurinka Béla)

Zagyvaróna-Karancskeszi Karancs United: Kasza Dénes (Horváth Marianna, Király Zoltán)-Heves megyei játékvezetők

Mátraterenye-Jobbágyi: Jávorszki Zoltán (Tamasi Sándor, Koroknai Ágnes)-Heves megyei játékvezetők

Buják-Kisterenye: Baranyi Gábor (Szigetvári Zoltán, Pál Adrienn)

Ságújfalu-Tar: Gecse Zoltán (Varga Gábor)


Megyei II. osztály, Nyugati csoport, 2. forduló:

Szügy-Szendehely: Kovács Tamás (Gordos Árpád, Trubin Balázs)

Rétság-Mohora: Szakal Tamás (Szász Kornél, Holecska András)

Őrhalom-Nógrádsáp: Nagy Bálint (Strehó Erik, Kiss Tamás)

Nőtincs-Bánk: Heves megyei játékvezetők

Nagyoroszi-Varsány: Urbán Viktor (Szász Kornél)

Patak-Szent Imre DSE: Boda Viktor (Stark János, Tarlósi Milán)


Megyei III. osztály, Keleti csoport, 1. forduló:

Nagybátony-Mátramindszent: Torják Gábor (Fehér Martin)

Karancsalja-Ecseg: Makovinyi Róbert (Makovinyi Zoltán)

Roma SE Varsány-Nagylóc: Varga Patrik (Berki András)

Vanyarc-Építők KC: Reviczki János (Szabó Tibor)

Szurdokpüspöki-Egyházasdengeleg: Szabó László


Megyei III. osztály, Közép csoport, 1. forduló:

Ipolytarnóc-Günter LSE: Makovinyi Róbert (Makovinyi Zoltán)

Borsosberény-Romhány: Trubin Balázs

Ipolyszög-Kétbodony: Berta István

Doboskút-Nógrádsipek-Ludányhalászi: Chikán Péter

Érsekvadkert II-Hont: Kiss Tamás

Nógrádmarcal-Csitár: Menczel József


Megyei III. osztály, Nyugati csoport, 1. forduló:

Becske-Tolmács: Urbán Viktor (Korbely Zsolt, Bangó Rómeó)

Kálló-Bernecebaráti-Kemence: Bakos Tamás (Bacsa Gyula)

Tereske-Felsőpetény: Szikora Dávid (Korbely Zsolt)

Keszeg-Legénd: Holecska András

Nézsa-Erdőkürt: Szemesi Zsolt

error: Content is protected !!