Megvan a megye hétvégi játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik fognak ténykedni az aktuális fordulók találkozóin.

A következő hétvégén már nagyüzemnek lehetünk szemtanúi a különféle nógrádi pontvadászatokban, immáron a megye egyben, egy osztállyal lejjebb, illetve a legalacsonyabbik vonalban is rendeznek már mérkőzéseket. Lássuk, kik fognak dirigálni a közelgő meccseken!

Megyei I. osztály, 12. forduló:

Cered-Pásztó: Gecse Zoltán (Kurinka Béla, Varga Gábor)

Mátranovák-Rimóc: Bakos Tamás (Strehó Erik, Bencsik Bálint)

Palotás-Karancsberény: Szakal Tamás (Béres Krisztián)

Szécsény-Berkenye: Chikán Péter (Szász Kornél, Makovinyi Róbert)

Karancslapujtő-Héhalom: Gordos Árpád (Baranyi Gábor, Kazinczi Beáta)

Érsekvadkert-SBTC: Boda Viktor (Béres Krisztián, Kalmár Petra)


Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 15. forduló:

Mihálygerge-Vizslás: Berta István

Kazár-Lucfalva: Menczel József (Berki András)

Karancskeszi Karancs United-Zagyvaróna: Baranyi Gábor (Reviczki János)

Jobbágyi-Mátraterenye: Szabó Tibor (Bacsa Gyula)

Magyargéc-Mátraverebély: Urbán Viktor (Makovinyi Zoltán)

Tar-Lucfalva: Strehó Erik (Stark János, Pál Adrienn)

Kisterenye-Buják: Darók Attila (Viktor Ferenc, Fehér Renátó)-Heves megyei játékvezetők


Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 15. forduló:

Szent Imre DSE-Patak: Balázs Zoltán (Babcsán Zsolt, Szemesi Zsolt)

Mohora-Rétság: Császár József (Sirankó Ferenc, Együd Róbert)-Pest megyei játékvezetők

Bánk-Nőtincs: Nemes Attila (Kányási István, Berendi Tamás)-Pest megyei játékvezetők

Varsány-Nagyoroszi: Nagy Bálint (Kalmár Petra, Makovinyi Róbert)

Szendehely-Szügy: Chikán Péter (Korbely Zsolt)

Nógrádsáp-Őrhalom:  Urbán Viktor (Babcsán Zsolt)


Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 12. forduló:

Építők KC-Vanyarc: Kálmán Zoltán (Menczel József)

Mátramindszent-Nagybátony: Nagy Sándor (Torják Gábor)


Megyei III. osztály, Közép-csoport, 12. forduló:

Romhány-Borsosberény: Trubin Balázs

Kétbodony-Ipolyszög: Kálmán Zoltán (Tóth Bence)

Ludányhalászi-Doboskút-Nógrádsipek: Berta István (Berki András)

Hont-Érsekvadkert II: Makovinyi Zoltán

Csitár-Nógrádmarcal: Varga Patrik


Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 12. forduló:

Tolmács-Becske: Szakal Tamás (Szemesi Zsolt)

Bernecebaráti-Kemence-Kálló: Szakal Tamás (Szemesi Zsolt)

Felsőpetény-Tereske: Menczel József (Bacsa Gyula)

Erdőkürt-Nézsa: Szabó László (Szabó Tibor)

error: Content is protected !!