Megvan a megye hétvégi játékvezető küldése

Gabi

Eldőlt, hogy kik fognak ténykedni az aktuális fordulók találkozóin.

A következő hétvégén újabb fordulókkal folytatódnak megyénk különféle pontvadászatai. Mindegyik küzdelemsorozatban találkozhatunk érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel, lássuk, kik fognak dirigálni a közelgő meccseken!

Megyei I. osztály, 9. forduló:

Pásztó-SBTC: Jele Tibor (Nagy István, Holecska András)

Mátranovák-Palotás: Bakos Tamás (Szigetvári Zoltán, Pál Adrienn)

Cered-Berkenye: Chikán Péter (Gordos Árpád, Gordos Árpád Mihály)

Héhalom-Rimóc: Nagy Bálint (Szakal Tamás, Kalmár Petra)

Érsekvadkert-Karancsberény: Boda Viktor (Holecska András, Szász Kornél)

Karancslapujtő-Szécsény: Varga László (Pádár Szabolcs, Forgó Zsolt)-Heves megyei játékvezető


Megyei II. osztály, Keleti-csoport, 10. forduló:

Magyargéc-Zagyvaróna: Menczel József (Homoki Gábor, Berki András)

Jobbágyi-Kazár: Béres Krisztián (Szabó László, Reviczki János)

Karancskeszi Karancs United-Ságújfalu: Bencsik Bálint (Szabó Tibor, Bacsa Gyula)

Vizslás-Mátraverebély: Sáfrány Ferenc (Varga Patrik, Tóth Bence)

Mihálygerge-Lucfalva: Bakos Tamás (Homoki Gábor)

Kisterenye-Tar: Kovács Barnabás (Rozsnaki Gábor, Kasza Dénes)-Heves megyei játékvezetők

Mátraterenye-Buják: Zsély Benedek (Kurinka Béla)


Megyei II. osztály, Nyugati-csoport, 10. forduló:

Bercel-Őrhalom: Makovinyi Róbert (Szakal Tamás, Makovinyi Zoltán)

Szügy-Dejtár: Bangó Rómeó (Urbán Viktor, Babcsán Zsolt)

Varsány-Mohora: Strehó Erik (Baranyi Gábor, Tóth Bence)

Nőtincs-Szent Imre DSE: Chikán Péter (Kazinczi Beáta, Pál Adrienn)

Szendehely-Patak: Kovács Tamás (Béres Krisztián, Szemesi Zsolt)

Nógrádsáp-Rétság: Gordos Szabolcs (Reviczki János)

Bánk-Nagyoroszi: Gordos Árpád (Gordos Árpád Mihály)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 9. forduló:

Építők KC-Egyházasdengeleg: Berta István (Bozó Patrik)

Karancsalja-Roma SE Varsány: Lovasi János (Varga Gábor, Szigetvári Zoltán)

Felsőtold-Mátramindszent: Stark János (Tarlósi Milán, Bodor Ferenc)

Nagylóc-Szurdokpüspöki: Berki András

Ecseg-Nagybátony: Torják Gábor (Fehér Martin)


Megyei III. osztály, Közép-csoport, 9. forduló:

Romhány-Csitár: Kalmár Petra (Korbely Zsolt)

Borsosberény-Érsekvadkert II: Trubin Balázs

Ipolyszög-Doboskút-Nógrádsipek: Menczel József (Szikora Dávid, Babcsán Zsolt)

Hont-Günter LSE: Sáfrány Szilárd (Ispán Viktor)

Ludányhalászi-Ipolytarnóc: Makovinyi Zoltán

Kétbodony-Nógrádmarcal: Varga Patrik (Percze Ferenc)


Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 9. forduló:

Tolmács-Nézsa: Kiss Tamás (Trubin Balázs, Urbán Viktor)

Kálló-Becske: Gecse Zoltán (Szabó Tibor, Bacsa Gyula)

Ősagárd-Erdőkürt: Kiss Tamás

Bernecebaráti-Kemence-Keszeg: Stefán Antal (Csillik Levente, Korbely Zsolt)

Felsőpetény-Legénd: Urbán Viktor

Next Post

A hétvége játékosa a Megyei II. osztályban: Lakatos András

A Karancskeszi Karancs United játékosa triplával segítette 4-3-as győzelemhez a Lucfalván nyerni tudó csapatát. Szerkesztőségünk az elmúlt félévekben már megszokott sorozatunkat folytatván, az őszi szezon során is megválasztja az adott bajnoki fordulók legfigyelemreméltóbb teljesítményét jegyző labdarúgóját a Megyei II. osztályban. A kilencedik kört követően a keleti csoportban szereplő Karancskeszi Karancs […]
error: Content is protected !!