Vasárnap jöhet a IV. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupa döntője

A salgótarjáni Városi Sportcsarnokban mérkőzhetnek meg megyénk legjobb kis- és nagypályás csapatai.

A múlt hétvégén lezajló selejtezőket követően, jöhet a IV. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupa főattrakciója, most vasárnap a salgótarjáni Városi Sportcsarnokban a tizenhat csapatot számláló döntő keretein belül mérik össze tudásukat megyénk legjobb kis- és nagypályás csapatai. A 8.30-kezdéssel induló, aztán a tervek szerint 18.30-ig tartó eseményünket megelőzően számbavettük a résztvevők listáját és a pontos programot, lássuk a tudnivalókat!

A résztvevők:

“A” csoport (8.30): Ördögvilla FC (címvédő-balassagyarmati teremcsapat), Salgótarjáni BTC (megyénk egyetlen NB III-as csapata, a Megyei I. osztály előző évi bajnoka), Balu Team (a salgótarjáni Nyári Kupa és Pünkösd Kupa nyertese), Csibészek (a balassagyarmati II. osztályú terembajnokság győztese).

“B” (10.06.): S-Metal (a salgótarjáni salakos bajnokság nyertese), Balassagyarmati VSE (a Megyei I. osztály jelenlegi veretlen éllovasa), Érsekvadkert SE (Megei I. osztály tavalyi bronzérmese, a szécsényi nyári Kolosi Ferenc Emléktorna nyertese), Bátonyterenyei TC (a Megyei II. osztály Keleti-csoportjának listavezetője).

“C” (11.41.): Bakos Vill (a bátonyterenyei teremlabdarúgó bajnokság nyertese), Bánk SE (a Megyei II. osztály Nyugati-csoportjának bajnoka és jelenlegi őszi első helyezettje), Berkenye SE (a Megyei I. osztály, őszi második helyezettje, Karancslapujtő SE (a Megyei I. osztály tavalyi második helyezettje, a salgótarjáni Szojka Ferenc Emléktorna nyertese).

“D” (13.16): Aloma Csi Pipo (a balassagyarmati I. osztályú teremlabdarúgó bajnokság győztese), Mátraterenye SE (a Megyei II. osztály Keleti-csoportjának bajnoka), SZÉF AFC (a salgótarjáni téli teremtorna és nyári amatőr salakos nyertese), Mohora SE (a Megyei II. osztály Nyugati-csoportjának második helyezettje).

IV. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupa, Salgótarján, Városi Sportcsarnok, 2018. december 23. (vasárnap), 8.30-18.30:

“A” csoport: 8.30: Ördögvilla FC-Csibészek, 8.46: Salgótarjáni BTC-Balu Team, 9.02: Ördögvilla FC-Salgótarjáni BTC, 9.18: Balu Team-Csibészek, 9.34: Ördögvilla FC-Balu Team, 9.50: Csibészek-Salgótarjáni BTC.

“B” csoport: 10.06: 10.06: S-Metal-Balassagyarmati VSE, 10.22: Érsekvadkert SE-Bátonyterenyei TC, 10.38: Balassagyarmati VSE-Érsekvadkert SE, 10.54: Bátonyterenyei TC-S-Metal, 11.10: S-Metal-Érsekvadkert SE, 11.26: Bátonyterenyei TC-Balassagyarmati VSE.

“C” csoport: 11.41: 11.41: Bakos Vill-Karancslapujtő, 11.57: Bánk-Berkenye, 12.13: Berkenye-Bakos Vill, 12.29: Karancslapujtő-Bánk, 12.45: Berkenye-Karancslapujtő, 13.01: Bakos Vill-Bánk.

“D” csoport: 13.16: 13.16: SZÉF AFC-Mátraterenye, 13.32: Mohora-Aloma Csi Pipo, 13.48: Aloma Csi Pipo-Mátraterenye, 14.04: Mohora-SZÉF AFC, 14.20: Mátraterenye-Mohora, 14.36: Aloma Csi Pipo-SZÉF AFC.

Negyeddöntők, 14.55. Elődöntők: 16.45. Mérkőzés a 3. helyért: 17.45. Döntő: 18.05.

error: Content is protected !!