Változatos kínálattal köszönhet be a hétvége a különböző nógrádi teremkupákon

Élesedik a helyzet Salgótarjánban, megkezdődik a felsőház Bátonyterenyén, véget érnek a küzdelmek Balassagyarmaton, a harmadi kört rendezik meg Romhányban.

Péntektől vasárnapig ismét megyénk valamennyi nagyobbnak nevezhető téli kispályás tornáján zajlani fog majd az élet. Romhányban már a harmadik kört hozzák tettő alá, Salgótarjánban beindul a komolyabb izgalmakkal kecsegtető rájátszás, Bátonyterenyén dupla fordulóval veszi kezdetét a felsőház, Balassagyarmaton pedig nyílt csatákkal fejeződhetnek be az aktuális küzdelmek. Lássuk a pontos menetrendet!

Romhányi Rotemo Teremtorna, 3. forduló, péntek:

19.00: Kómasutra-Tó Hotel

19.40: Despacito-Esti Mese

20.20: Felsőpetény-Havasi Gyopár

21.00: Lila Presszó-Sápi Drink Team

21.40: Sevilla Sekanál-Szeszpanyol

Salgótarjáni Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, péntek:

16.20: SÁI Székhelyintézmény-Aba Sámuel Általános Iskola

17.00: Botafogó-SZÉF ÁFC

17.50: SÁI Beszterce Tagiskola-SÁI Kodály Tagiskola

18.10: Black Silver-MTSE Senior

19.00: ReklámPress-Városháza

szombat:

16.20: Aba Sámuel Általános Iskola-Mocsáry Antal Általános Iskola

17.00: LAVER-Botafogó

17.50: SÁI Székhelyintézmény-SÁI Kodály Tagiskola

18.10: Fort Bau Kft.-Black Silver

19.00: Fekete Sasok-Rózsaszín Párduc

vasárnap:

15.20: mérkőzés a Szlivka Emléktorna V. helyéért

16.00: mérkőzés a Szlivka Emléktorna III. helyéért

16.40: SZÉF ÁFC-LAVER

17.30: a Szlivka Emléktorna döntője

18.30: MTSE Senior-Fort Bau Kft.

VI. Bátonyterenyei Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, rájátszás, 1. forduló, szombat:

10.00: Szabadidő Központ-Elements

11.00: Qrázsi-EgyNullaEgy

12.00: No Name-Bello Breaking

13.00: Gold Team-Bátony Metáll

14.00: Niko Team-Pásztó

15.00: Viessmann-Mátraverebély

16.00: Color-Big Fish

17.00: Ultimate-ReklámPress

18.00: ELAN-Fűtőber

19.00: Friends-Boxi Team

20.00: Bakos Vill-Big Team

VI. Bátonyterenyei Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, rájátszás, 2. forduló, vasárnap:

13.00: Mátraterenye Általános Iskola-Dorogháza Általános Iskola

14.00: Viessmann-SKSE

15.00: Fűtőber-ReklámPress

16.00: Big Team-Friends

17.00: Color-Ultimate

18.00: Boxi Team-ELAN

19.00: Big Fish-Bakos Vill

XXXIII. Balassagyarmati Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, 9. és 10. forduló, szombat:

9.00: Fehér Gyöngy-United

9.50: Blöff-Vadnyulak

10.40: Fáradt Vándor-STE

11.30: Vamos Gól-Royal Squad RSQ

12.20: Ipolyszög-Caffe Orchidea

13.10: Holes Gép-Szécsényi Öregfiúk

14.00: Black Kacúr-Dolce Vita Pizzéria

14.50: Focifan-Corleone Pizzéria

15.40: Alcoholic Bilbao-Kool & And The Gang

16.30: Csibészek-Észak Kapuja

17.20: Update Low Carb-Befu

18.10: Aloma Csi Pipo-Ördögvilla FC

19.00: Latin Szeretők-Gátohi

Szabadnap: AmbiValencia, Csontdaráló FC.

error: Content is protected !!