Péntektől vasárnapig pattog majd a labda megyénk teremkupáin

A második körrel folytatódik a Rotemo, dupláznak Balassagyarmaton, a hétvége utolsó napján kerül sor újabb meccsekre Bátonyterenyén.

A hét zárásaként megyénk három nagyobb szabású téli kispályás tornáján is zajlani fog majd az élet. Pénteken újabb kört bonyolítanak le a romhányi Rotemon, Balassagyarmaton szombaton és vasárnap is rendeznek egy-egy játéknapot, Bátonyterenyén pedig a hétvége második napján képnek parkettre az érintettek. Lássuk az aktuális programokat!

Romhányi Rotemo Teremtorna, 2. forduló, 2019. december 20. (péntek):

19.00: Esti Mese-Jamaica

19.40: Hó SC-Havasi Gyopár

20.20: Spártaiak-Szeszpanyol

Szabadnap: Kómasutra.

XXXIV. Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, Balassagyarmat, 3-4. forduló, 2019. december 21. (szombat):

11.00: Focifan-Sonadoras-Sz. Á.

11.50: Axemen-Blöff

12.40: Romhány SE-Young Boys

13.30: Csokis Keksz-Alcoholic Bilbao

14.20: Csonttörők-Kool & and The Gang

15.10: Favágó FC-Coimbras

16.00: Dolce Vita Pizzéria-Ipolyszög

16.50: Nagyon Fárad Vándor-Black Kacúr

17.40: Holes Gép-AmbiValencia

18.30: Észak Kapuja-Aloma Csi Pipo

19.20: Gátohi-Befu

20.10: Csibészek-Selecao

Szabadnap: Bolondok FC, T-Cad.

XXXIV. Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, Balassagyarmat, 4-5. forduló, 2019. december 22. (vasárnap):

11.00: Sonadoras-Sz. Á-Bolondok FC

11.50: Alcoholic Bilbao-Axemen

12.40: Blöff-Favágó FC

13.30: Kool & and The Gang-Focifan

14.20: Young Boys-Csokis Keksz

15.10: AmbiValencia-T-Cad

16.00: Black Kacúr-Dolce Vita Pizzéria

16.50: Ipolyszög-Nagyon Fárad Vándor

17.40: Befu-Aloma Csi Pipo

18.30: Csibészek-Észak Kapuja

19.20: Coimbras-Csonttörők

20.10: Selecao-Gátohi

Szabadnap: AmbiValencia, Young Boys.

VII. Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, Bátonyterenye, 5. forduló, 2019. december 22. (vasárnap):

10.00: II. János Pál Általános Iskola-Móra Ferenc Általános Iskola

11.00: Silver Shop-Fűtőber

12.00: Lucky Strike-Határ(SE)t

13.00: Gold Team-Friends

14.00: NBSC-Vizslás

15.00: Senior-MTSE

16.00: Big Team-Bak Elit

17.00: Kisterenye-Elán

18.00: Bianconeri-Qrázsi

19.00: Egynullaegy-Next Therm

20.00: Bátony Metáll-Bello Breaking

Szabadnap: Bakos Vill.

error: Content is protected !!