Nem fognak unatkozni a kispályás foci nógrádi szerelmesei

Bátonyterenyén, Balassagyarmaton, illetve Salgótarjánban is pénteken és szombaton pályán lesznek a csapatok, vasárnap kerül sor az V. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupa döntőjére.

A hétvége utolsó napjain igazi nagyüzemre kerül sor megyénk különféle kispályás bajnokságaiban. Bátonyterenyén, Balassagyarmaton, illetve Salgótarjánban egyaránt pénteken és szombaton is rendeznek meccseket, vasárnap pedig jöhet a hab a tortán, megyeszékhelyünk sportcsarnokában lebonyolításra kerül a jobbnál-jobb csapatokkal fémjelzett V. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupa döntője. Lássuk a programokat!

VII. Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, Bátonyterenye, 6. forduló, 2019. december 27. (péntek):

11.00: Bátony Metáll-Big Team

12.00: Qrázsi-Kisterenye

13.00: Fűtőber-Bakos Vill

14.00: Elán-Silver Shop

15.00: MTSE-Niko Team

16.00: Next Therm-Friends

17.00: Bello Breaking-Bak Elit

18.00: Határ(SE)t-Bianconeri

19.00: Egynullaegy-Gold Team

7. forduló, 2019. december 28. (szombat):

10.00: II. János Pál Pápa Általános Iskola-Bartók Béla Általános Iskola

11.00: Gold Team-Bátony Metáll

12.00: Bak Elit-Next Therm

13.00: Big Team-Bello Breaking

14.00: SKSE-Big Fish

15.00: Vizslás-Pásztó

16.00: Silver Shop-Qrázsi

17.00: Friends-Egynullaegy

18.00: Bakos Vill-Elán

19.00: Bianconeri-Lucky Strike

20.00: Kisterenye-Határ(SE)t

XXXIV. Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, Balassagyarmat, 2019. december 27. (péntek):

17.00: Favágó FC-Alcoholic Bilbao

17.50: Focifan-Coimbras

18.40: Axemen-Young Boys

19.30: Csokis Keksz-Romhány SE

20.20: Csonttörők-Blöff

21.10: Bolondok FC-Kool & and The Gang

2019. december 28. (szombat)

11.00: Romhány SE-Axemen

11.50: Young Boys-Favágó FC

12.40: Blöff-Focifan

13.30: Dolce Vita Pizzéria-AmbiValencia

14.20: Nagyon Fáradt Vándor-T-Cad

15.10: Ipolyszög-Holes Gép

16.00: Befu-Csibészek

16.50: Gátohi-Aloma Csi Pipo

17.40: Selecao-Észak Kapuja

18.30: Coimbras-Bolondok FC

19.20: Kool & and The Gang-Sonadoros Sz. Á.

20.10: Alcoholic Bilbao-Csonttörők

Salgótarjáni Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, 2019. december 27. (péntek):

17.00: Barátok Közt-Wamsler SE

17.50: STF 85-Pintér FC

18.40: Városháza-Den Café

19.30: Buborék Boys-Laver

20.20: MTSE-Fort Bau Therm Kft.

2019. december 28. (szombat)

16.00: SZÉF AFC-Eresz FC

16.50: Rózsaszín Párduc-Elements

17.40: Black Silver-Wamler SE

18.30: Den Café-Buborék Boys

19.20: Street Team-Határ(SE)t

Senki se feledje, december 29-én a salgótarjáni Városi Sportcsarnokban kerül sor az V. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupa döntőjére!

“A” csoport (9.30): SBTC, Határ(SE)t, Dolce Vita Pizzéria, Gold Team.

“B” csoport (11.06): BSE, Bakos Vill, T-Cad, SASE Legends.

“C” csoport (12.42): MTSE, Despacito-Bánk, Észak Kapuja, Unicum FC Mohora.

“D” csoport (14.16): Ördögvilla FC, Berkenye SE, Diósjenő SE, Elán.

Bemutató mérkőzés (15.54): Gagarin Általános Iskola-II. János Pál Pápa Általános Iskola

16.26: negyeddöntők.

17.50: elődöntők.

18.32: mérkőzés a 3. helyért.

18.53: döntő.

error: Content is protected !!