Ismét dúskál a hétvége teremfociban

Péntektől vasárnapig rendeznek újabb mérkőzéseket megyénk négy nagy téli kispályás sorozatában.

Péntektől szombatig ismét megyénk mindegyik nagyobbnak mondható téli teremkupa bajnokságában rendeznek újabb fordulókat. Romhányban a negyedik kört hozzák tető alá, Salgótarjánban az amatőröknél, míg Bátonyterenyén az abszolút mezőnyben pereg le az alapszakasz, Balassagyarmaton pedig megkezdődik az öregfiúk rájátszás. Nézzük meg a programokat!

Romhányi Rotemo Teremtorna, 4. forduló, 2020. január 10. (péntek):

19.00: Hó SC-Spártaiak

19.40: Jamaica-Kóma Sutra

20.20: Szeszpanyol-Havasi Gyopár

Szabadnap: Esti Mese.

Salgótarjáni Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, 2020. január 10. (péntek):

17.00: Black Silver-Barátok Közt

17.50: Laver-Városháza

18.40: Eresz FC-STF 85

19.30: Wamsler SE-Fort Bau Therm Kft.

20.20: Pintér FC-Botafogó

2020. január 11. (szombat):

14.20: SÁI Beszterce Ltp. Tagiskola-SÁI Dornyay Béla Tagiskola

15.00: Botafogó-STF 85

15.50: Wamsler-MTSE

16.40: Mocsáry Antal Általános Iskola-SÁI Székhelyintézmény

17.20: Den Café-Pirazol

18.10: Fort Bau-Black Silver

19.00: Pintér FC-SZÉF AFC

2020. január 12. (vasárnap):

14.20: Mocsáry Antal Általános Iskola-SÁI Beszterce Ltp. Tagiskola

15.00: Határ(SE)t-Gold Team

15.50: Amatőr “A” csoport 1. helyezett-Amatőr “B” csoport 2. helyezett

16.40: SÁI Székhelyintézmény-SÁI Dornyay Béla Tagiskola

17.20: Entria Team-Elements

18.10: Amatőr “A” csoport 2. helyezett-Amatőr “B” csoport 1. helyezett

19.00: Street Team-Rózsaszín Párduc

VII. Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, Bátonyterenye, 9. forduló, 2020. január 11. (szombat):

10.00: Bartók Béla Általános Iskola-Móra MTSE

11.00: Bátony Metáll-Bak Elit

12.00: Next Therm-Gold Team

13.00: Bello Breaking-Friends

14.00: Niko Team-Senior

15.00: Mátraverebély-Pásztó

16.00: Egynullaegy-Big Team

17.00: Fűtőber-Qrázsi

18.00: Bianconeri-Kisterenye

19.00: Silver Shop-Lucky Strike

20.00: Bakos Vill-Határ(SE)t

10. forduló, január 12. (vasárnap):

12.00: Toldi DSE Dorogháza-II. János Pál Pápa Általános Iskola

13.00: Határ(SE)t-Fűtőber

14.00: MTSE-SKSE

15.00: NBSC-Mátraverebély

16.00: Pásztó-Big Fish

17.00: Lucky Strike-Bakos Vill

18.00: Qrázsi-Elán

19.00: Bianconeri-Silver Shop

XXXIV. Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, Balassagyarmat, 2020. január 11. (szombat):

11.50: Romhány SE-Csonttörők

12.40: Csokis Keksz-Favágó FC

13.30: Alcoholic Bilbao-Bolondok FC

14.20: Blöff-Sonadoras Sz. Á.

15.10: Black Kacúr-T-Cad

16.00: Dolce Vita Pizzéria-Holes Gép

16.50: Ipolyszög-AmbiValencia

17.40: Befu-Gátohi

18.30: Aloma Csi Pipo-Észak Kapuja

19.20: Selecao-Csibészek

20.10: Coimbras-Kool & and The Gang

2020. január 12. (vasárnap)

11.00: Romhány SE-Bolondok FC

11.50: Axemen-Csonttörők

12.40: Blöff-Coimbras

13.30: Holes Gép-Black Kacúr

14.20: T-Cad-Dolce Vita Pizzéria

15.10: AmbiValencia-Nagyon Fáradt Vándor

16.00: Young Boys-Sonadoras Sz. Á.

16.50: Aloma Csi Pipo-Befu

17.40: Alcoholic Bilbao-Kool & and The Gang

18.30: Észak Kapuja-Csibészek

19.20: Gátohi-Selecao

error: Content is protected !!