Íme a balassagyarmati téli teremtorna játékoskeretei

Összegyűjtöttük a huszonhat résztvevő együttes nevezési listáját!

A következő hétvégén a balassagyarmati téli küzdelemsorozatban is elrajtol az aktuális idény. Mint arról korábban már beszámoltunk, ebben a szezonban összességében három alakulat alkotja majd a három mezőnyt. Jelen cikkünkben számba vettük, melyik résztvevő, milyen játékosállománnyal vág neki a rá váró feladatoknak. Lássuk a különféle nevezési listákat!

I. osztály:

Aloma Csi Pipo: Géringer László, Géringer Tamás, Balga Martin, Balga Larion, Varga Bence, Jele Csaba, Mohácsi Levente, Jambrich Benjamin, Jambrich Sámuel, Csampa Martin, Gál Szilárd, Janusek Dániel, Szita Levente.

Befu: Percze Máté, Pap Tamás, Fényes Adorján, Sólyom Sándor, Tóth Benjamin, Pozsonyi Gábor, Vidó Márk, Jónás Márk, Hatala Balázs, Mészáros János, Szabó Csaba, Somlói Attila, Péter Kristóf.

Csibészek: Oláh Martin, Oláh Renátó, Telek Martin, Lavkó Bálint, Pistyúr Dávid, Pistyúr Zsolt, Szenecei Erik, Csizmadia Róbert, Tucsek Máté, Kántor Barnabás, Oláh Ádám Urbán, Vandornyik Szabolcs, Csík Dávid.

Észak Kapuja: Tresó Bálint, Hodászi László, Dombóvári Krisztián, Antal László, Saár Szabolcs, Pintér István, Nagy Gergő, Gaál Balázs, Helmreich Gábor, Benécs Balázs, Keresztes László, Keresztes Gábor, Kovács Gergely.

Gátohi: Magát András, Geregai Jan, Vereczki Balázs, Rónási Richárd, Gyenes Kornél, Ordasi István, Szkabela Gábor, Ágner Attila, Bogdány Zsolt, Lukács Imre, Mészáros Károly, László Loránd.

Selecao: Földi László, Nándori Roland, Szandai Dominik, Mohácsi László, Dudás Gábor, Varga Gyula, Szatmári Patrik, Jónás Dávid, Bódis Martin, Mátyás Péter, Szenográdi Péter.

II. osztály:

Alcoholic Bilbao: Gál Norman, Gál Bence, Balatoni Mátyás, Smitnya György, Kopó László, Puruczki Balázs, Szorcsik László, Farkas Bálint, Pap István, Pásztor Gábor, Gál Máté, Mészáros Zsolt, Szabó Lénárd.

Axemen: Imre Zoltán, Sporner Adrián, Puszta Erik, Hegedűs Balázs, Szeles László, Csizmadia Bálint, Janusek Dániel, Kormány Richárd, Csík Rómeó, Oláh Áron.

Blöff: Szakal Tamás, Streichovonetz János, Barna Bertold, Csuka Krisztián, Kántor Csaba, Mácza Markó Béla, Hugyecz Márton, Fehér Botond, Oláh Albert, Nagy Martin, Csillik Bence Levente.

Bolondok FC: Szilveszter Botond, Leszák Gábor, Koplányi Bálint, Varga Balázs, Sándor Zsombor, Mátyás Kornél, Nagyházi Attila, Szőrös Gábor, Kurucz Máté, Szőrös Alex, Csizek Róbert.

Coimbras: Lami István, Földvári Dávid, Németh Ádám, Németh Dávid, Pápai Dániel, Piszár János, Laczkovszki Zsolt, Hugyecz Márk, Ondrik Balázs, Földvári Szabolcs, Szilágyi Dániel, Rodák Levente.

Csokiskeksz: Rédei Alex, Klárik Dávid, Szekeres József, Rácz Adrián, Rácz Iván, Olán József Máté, Csábi Milán, Bangó Rómeó, Orgoványi Dominik, Végh Marcell, Pásztor Balázs.

Csonttörők: Oláh Roland, Seres Ádám, Rados Gergő, Ódor Dániel, Lubos Ohajda, Prazsók Norbert, Gábor Bálint, Szabó Bence, Jankó Török, Tóth Norbert, Bilák Róbert.

Favágó FC: Pityi Benedek, Nádasdi Botond, Imre Ferenc, Molnár György, Kertész Kornél, Erdélyi Zsolt, Juhász Koppány, Veréb Dominik, Csábi Gábor.

Focifan: Deák Martin, Deák Levente, Gilyen Márton, Tupi Attila, Ujvári József, Deme Patrik, Szatmári Gergő, Gyuró Dávid, Kókai Márk, Csari Márton.

Kool & and the Gang: Szatmári Zsolt, Kertész Péter, Reznyik Renátó, Számelcsik Bence, Nagy Dávid, Sztrigán Krisztián, Hegedűs Ádám, Baráth Szabolcs, Nagy Martin, Sinkovics Kornél, Reznyik Dominik, Sinkovics Ákos, Rutai Szilárd.

Romhány SE: Hegedűs Máté, Kohári Zoltán, Pribelszki Norbert, Nagy Bálint, Nagy Roland, Paróczi Lénárd, Orsós Péter, Jónás István, Majer Ákos, Saliga Roland.

Sonadoras-Szerelmes Álmodozók: Pincze Gábor, Pincze Dávid, Fábián László, Paulicsek Márk, Dávid Máté, Molnár Péter, Oravecz Roland, Varga Marcell, Varga Flórián, Lővei Balázs.

Young Boys: Szomora Ferenc, Garai Gergő, Homolya Gergő, Kárász András, Petényi Lajos, Ország Gergő, Németh Gábor, Csókási Csaba, Pifka Gergő, Hegedűs Dániel István, Kovács Ákos, Koplányi Kristóf, Kalcsó Péter.

Old boys:

AmbiValencia: Kovács József, dr. Csonka Szabolcs, Németh Zoltán, Molnár Csaba, Horváth Sándor, Magos Norbert, Németh Gábor, Cseh István, Pap István, dr. Muhari Géza.

Black Kacúr: Gyimesi Gábor, Földvári Ákos, László Loránd, Zolnyánszki Norbert, Gaál Balázs, Benécs Balázs, Geregai Jan, Saár Szabolcs, Szenográdi Péter, Kovács Attila, Kovács István, Gréczi Péter.

Dolce Vita Pizzéria: Földi László, Szilágyi Gábor, Hodászi László, Pintér István, Pintér Ákos, Mohácsi László, Koleszár Krisztián, Dombóvári Krisztán, Kakuja György, Dudás Gábor, Tani Szabolcs.

Ipolyszög: Tóth János, Szemesi Zsolt, Babcsán Zsolt, Ivanics Gábor, Bognár Sándor, Takács Gergő, Keresztes Zoltán, Nagy Árpád, Sági János, Trepinszki Szilárd, Béres Krisztián, Vachó Tibor, Tóth Zoltán, Szkabela Gábor, Babcsán Ákos.

Holes Gép: Selyesm Richárd, Uram Viktor, Baranyi Tibor, Oláh Tibor, Zöld Levente, Barna Zsolt, Balázs Zoltán.

Nagyon Fáradt Vándor: Peredi Balázs, Filiczki János, Tóth János, Bencsik Emil, Kurali Gábor, Krausz Tamás, Molnár József, Melo Zsolt, Göde Aba, Bartyik Róbert.

T-Cad: Tresó Bálint, Keresztes László, Szatmári Csaba, Roza István, Gubik Ákos, Dobsonyi László, Mészáros Zsolt, Galó Krisztián, Ordasi István, Kovács Pál Attila, Miskey Balázs, Pádár Zoltán.

 

error: Content is protected !!