Így néznek ki a bátonyterenyei teremkupa játékoskeretei

Harminc csapat nevezési listája egy helyen!

Arról a napokban már beszámoltunk, hogy a 2019/2020-as szezonban összességében harminc csapat fogja majd alkotni a bátonyterenyei téli teremlabdarúgó bajnokság három mezőnyét. Jelen cikkünkben a nevező gárdák játékoskereteinek listáját vettük górcső alá, az alábbiakban megtekinthető, melyik résztvevő alakulat, milyen állománnyal fog nekivágni a hamarosan kezdődő kispályás küzdelemsorozatnak!

Abszolút:

Bak-Elit: Lesziák Dávid, Sipkó Bálint, Siraky Gábor, Ácsfalvi Péter, Varga Bence, Szőke Szabolcs, Kerényi Ádám, Marinka Tamás, Nagy Noel, Forgács Márk, Fülöp Mihály, Berki Tamás, Rácz Tibor, Orosházi Tamás, Szomora Manuel, Szabó István, Lesziák Gergő, Zsélyi Dániel.

Bakos Vill: Pál Gergő, Babka Tamás, Zsély Benedek, Domán Richárd, Oláh Gábor, Petró Ferenc, Szűcs Csaba, Szalai Gergely, Paczári Róbert, Hajdú Norbert, Kovács Viktor, Nágel Tamás, Pál Roland, Kuris Péter, Kuris Péter, Nánási József, Fodor Dániel, dr. Csonka Pál, Ráduly Ádám.

Bátony Metáll Kft.: Csemer Dévald, Bodor Benedek, Kovács Balázs, Komka Tamás, Deák Krisztián, Oláh Dániel, Csépány Gábor, Henglár Attila, Láposi Krisztián, Tunyogi Zoltán, Havas Bátor, Simó Levente, Constantino Dominik, Telek Ádám, Szomszéd Gyula, Tősér Dorián, Kovács János, Mező Róbert.

Bello Breaking: Molnár Balázs, Molnár Erik, Pócza László, Békési Péter, Nagy József, Mátyás Márió, Csuka Tamás, Kivés Gergő, Verebélyi László, Sulyok Tamás, Bangó Martin, Maksó Máté, Buda Attila, Sisák Dávid, Nagy Albert, Szűcs Balázs, Sándor Bálint, Racskó Dávid.

Bianconeri: Máté Balázs, Szlatincsán Donát, Papp Dominik, Hegedűs Ádám, Hegedűs Tamás, Fodor Dániel, Kazareczki Lénárd, Rácz Gergő, Torák Tamás, Noszály Dominik, Egyed Máté, Kovács Máté, Szilágyi Szabolcs, Keviczki Domicián, Mosó Ármin, Nagy Boldizsár, Tóth János, Torák Kristóf.

Big Team: Novák Norbert, Bata Gábor, Tóth Máté, Ferkó Dávid, Molnár Dániel, Gajdár Milán, Marosvölgyi Péter, Dóra Bálint, Hrubecz Gábor, Bata Imre, Nagy Kristóf, Lipták Gábor, Jakab Győző, Baksa Dénes, Holló Dániel, Kovács Valter, Barna László, Novák János.

Egynullaegy: Lengyel Dávid, Stark János, Nagy Richárd, Kelemen Dorián, Oláh Richárd, Novota Zoltán, Torják Gábor, Balya Ádám, Balázs Márk, Myszor Ádám, Brusznyai István, Nagy Gábor, Harmat Krisztián, László Viktor, Percze Dávid, Strehó Erik, Csonka Tamás, Dupák Gábor.

Elán: Tóth Olivér, Bocsi Benjamin, Gazdag Balázs, Gazdag Bálint, Gazdag Dávid, Gazdag Imre, Csáki Krisztián, Szabó Gábor, Forgó Péter, Banka Dávid, Ivánfy Bence, Kecskés Levente, Sasvári Milán Attila, Sasvári Attila, ifj. Sasvári Attila, Takács Krisztián, Sulyok László, Zsignár Tibor.

Friends: Puporka Dániel, ifj. Kalácska Csaba, Czigler Benett, Nyerges Krisztián, Nagy-Majdon József, Berecz György, Budai István, Ornyik Róbert, Kalácska Csaba, Kelemen Attila, Gál, Zoltán, Tóth István, Balogh Gergely, Sándor Attila, Tarjáni László, Diósi Dávid, Ornyik Péter, Hordós Dániel. Szövetségi kapitány: Vas Miklós.

Fűtőber: Balogh Péter, Pozsár Patrik, Sipkó Bence, Vas Péter, Sándor Dániel, Szomora Lajos, Osgyáni Péter, Kruppa Dávid, Kelemen Gergő, Handó Tamás, Nagy Norbert, Sipos Bence, Grajzel Donáth, Longauer Gábor, Kecskés Ákos, Nagy János, Nagy Mihály, Tóth Márk.

Gold Team: Zámbó Jáfet, Kerényi Gábor, Sulcz Márió, Nagy Zsolt, Bedő Tamás, Barabás Dániel, Tóth Zsolt, Rátóti Zoltán, Palkó Dávid, Csömör József, Vanya Csaba, Mrázik Ádám, Kállai István, Vinyei György, Oláh Teofil, Sziklai Róbert.

Határ(SE)t: Határ István, Illés Edvin, Oroszi István, Kovács Erik, Tősér Adrián, Kovács Bence, Angal Krisztofer Dominik, Gregász Krisztián, Huszár Bence, Papp Tibor, Gyurcsik István, Dóra Tamás, Bognár Gergő, Budveszel László, Heim Gábor, Budveszel Benett Ruben, Horváth Máté, Halász Bence.

Kisterenye: Farkas Kálmán, Horváth Péter, Lőrincz Dániel, Zsákai Márió, Zabari István, Zabari Nándor, Szűcs László, Tupi Sándor, Sárközi Roland, Zsemján Attila, Holló Attila, Tóth Róbert, Erdei Máté, Berki Dávid, Kovács József, Kovács Zoltán.

LuckyStrike: Bonivárt Erik, Csépe Richárd, Sárközi Tamás, Tari János, Babják János, Csépe Martin, Csépe Zoltán, Fenyvesi Péter, Kapás László, Kapás Tamás, Krajecz Balázs, Maksó Balázs, Mikula Tamás, Pisák József, Varga Attila, Oláh Tibor.

Next-Therm: Bakos Bence, Szőllősi Tamás, Tarlósi Patrik, Tarlósi Milán, Tábori Péter, Toldi Miklós, Babják Csaba, Berki Krisztián, Molnár Péter, dr. Huszár Máté, Mátrai Viktor, Kovács Dániel, Szabó Attila, Forgó Péter, Horváth Károly, Szabó Szabolcs, Almási Tamás, Szabó László.

Qrázsi: Berki Aladár, Budai Lajos, Orosz Mihály, Mészáros Tamás, Bartha Csaba, Dávid Csaba, Oláh Csaba, Budai Krisztofer, Benus Dominik, Veres Attila, Törőcsik Gábor, Kiss László, Kovács Gyula.

Silver Shop: Bujtár Tamás, Kurcsik Gergő, Grúz Tamás, Molnár Máté, Kiska János, Egeresi László, Horváth Szabolcs, Rigó László, Bartha Krisztián, Szilágyi Gábor, Kiss Gyula Péter, Fodor Zsolt, Isdinszki Gábor, Birincsik Dániel, Juhász Attila, Babos Áron.

Öregfiúk:

Big Fish: Palchuber Norbert, Kovács Viktor, Bán Tamás, Márton Szabolcs, Petró Ferenc, Szalai Gergő, Vámos István, Révai Péter, Fodor Ferenc, Mező Róbert, Kecskés Balázs, Janusek Norbert, Kovács Nándor, Susán Zoltán, Andrási László Gábor.

NBSC: Kecskés Attila, Orosz Péter, Forgó Péter, Verebélyi Attila, Krajecz Balázs, Nagy-Majdon József, Macska Tamás, Szabó Gábor, Csáki Krisztián, Benus Nándor, Mátrai Viktor, Nagy Ákos, Fazekas Róbert, Nagy Péter, Savári Attila, Zsignár Tibor, Almási Tamás, Tarjáni László.

Mátraverebély: Aradi Tamás, Csépány Gábor, Deák Krisztián, Béres János, Sándor Viktor, Kovács Róbert, Szomszéd Gyula, Sándor Szabolcs, Komódy János, Petre György, Benus Dániel, Ágoston András, Gulyás Sándor, Boros Péter, Lőrincz Tibor, Kovács Zoltán, Bottyán Viktor, Szűcs László.

MTSE: Szilágyi Gábor, Lázár János Krisztián, Jeney Gyula, Tóth Zsolt, Ornyik Róbert, Nánási József, Novota Zoltán, Bartha Krisztián, Pingiczer Tamás, Stark János, Birincsik Dániel, Novák János, Horváth Szabolcs, Jánosi Iván, Gabora István, Kisbali Gábor, Erdős Tibor, Bacsóka Ferenc.

Niko Team: Handó Tamás, Lukács István kapusok, Sáfrány Kornél, Nagy Bálint, Berta Gábor, Szücs Csaba, dr. Mátyás Mátyás, Keltai Roland, Bende Zsolt, Letovai Tamás, Dóra Tamás, Szabó Attila, Nagy Norbert, Dallos Ákos, Ispán Ádám, Kun Norbert, Fekete Tibor, Macsó Krisztián.

Pásztó: Prezenszki Péter, Murányi Péter, Maksó Máté, Kapás Tamás, Báint Tibor, Csohány Csaba, Bognár Attila, Bognár Zsolt, Maksó Viktor, Maksó Dániel, Ludányi Zoltán, Kapás László, Fenyvesi Péter, Tóth Zoltán, Kátai Zoltán, Zagyi Viktor, Szabó János.

Senior: Palchuber Vilmos, Szebeni Árpád, Dóra Tamás, Hegedűs Péter, Kecskés Ákos, Nagy József, Verebélyi László, Bakos Tamás, Lőcsei Nándor, Adorján Attila, Oláh Sándor, Balázs Ferenc, Séber Attila.

SKSE: Jambrik Géza, Kiss Gyula Péter, Kiska János, Egeresi László, Chován Péter, Rigó László. Babják Csaba, Juhász Attila, Tóth Szilárd, Tábori Péter, Szabó Szabolcs, Nagy Roland, Fodor Zsolt, Polaneczky Péter, Bozó Sándor, Szabó Kálmán.

Vizslás: Szládek János, Radványszky Gábor, Bata Zsolt, Ornyik Péter, Dudás László, Szulyovszki László, Toldi Miklós, Sándor Attila, Bata Imre, Jakab Zoltán, Jakab Győző, Földi Attila, Szternácsik Csaba, Kiss István, Barna László, Körmöczi László, Póczos Gábor, Holló József.

Általános iskolások:

Bartók Béla Általános Iskola: Kaszás Deme, Szabó Alex, Oláh Balázs, Berki Balázs József, Zsákai Martin, Tunyogi Balázs, Szőnyi Csaba, Kaszás Bence, Pöstényi Márk, Szőrös Erik, Majoros Zoltán, Sulyok Bálint, Rácz Dávid, Lőrincz Ádám, Oláh Nikolasz.

Dorogháza Általános Iskola: Bakos Bence, Bakos Szabolcs, Bata László, Bodor Marcell Péter, Dér Benedek, Horváth Alex, Kiss Alex Raul, Kun Norbert, Parádi Márk, Rezes Balázs, Szarvas Márió Pál, Szeberényi Ádám, Szűcs Máté, Szűcs Patrik, Tupi Norbert, Vadász Máté, Váradi Rajmundm Rezes Gábor.

II. János Pál Pápa Általános Iskola: Filkor Benjamin, Kecskés Levente, Kovács Gábor, Guruz Benedek, Filkor Márió, Sáfár Márk, Csáki Krisztián, Temesvári Balás, Szilágyi Gábor, Nagy-Majdon Máté, Guruz Tamás, Lászlók Bálint, Sáfár Attila.

Mátraterenye Móra Ferenc Általános Iskola: Szabó Kornél, Csíkos Renátó, Gazsi Béla, Bangó Marcell, Lakatos Lajos, Bari Árpád, Zsákai Ádám, Mezei Áron, Szabó Alexandra, Kiss Martin, Gordos Bence, Erdei Dominik, Hupek Milán, Oláh Milán, Sipos Patrik, Rusznyák István, Szabó Bálint, Maruzs Kornél Bence.

error: Content is protected !!