Huszonegy csapattal rajtol el a salgótarjáni téli teremtorna

Gabi

Számba vettük az együttesek nevezési névsorát.

A nagy téli teremkupák közül utolsóként Salgótarjánban is kezdetét veszi az új szezon, az amatőröknél tizenöt, míg a profiknál hat csapat vág neki a küzdelmeknek. Ezen a héten két játéknapra kerül sor, pénteken és szombaton is öt-öt mérkőzést fognak majd lebonyolítani a két említett mezőnyben. Jelen cikkünkben a csoportbeosztásokat, az együttesek által leadott nevezési listákat és a soros programot is megtekinthetik az érdeklődők!

Amatőr:

“A” csoport: Buborék Boys, Laver, Pirazol, Városháza, Den Café.

“B” csoport: MTSE, Black Silver, Fort Bau Kft., Barátok Közt, Wamsler SE.

“C” csoport: SZÉF AFC, Eresz FC, Bofatogo, STF 85, Pintér FC.

Profi: Elements, Entria Team, Gold Team, Határ(SE)t, Rózsaszín Párduc, Street Team.

Amatőr játékoskeretek:

Barátok Közt: Baksa Zoltán, Illés Bence, Kiss Dániel, Klement Balázs, László Balázs, László Endre, Orosz Tamás, Pál Benedek, Pál Zoltán, Sándor Gábor, Sándor Zoltán, Susán Martin, Susán Pál, Vilk Károly, Víztelek János, id. Víztelek János.

Black Silver: Balázs Tibor, Drajkó Ferenc, Fehér Dániel, Gazsi Richárd, Győri Ákos, Győri Balázs, Gyurcsik István, Katona Dániel, Kéninger Attila, Lőrincz Péter, Oravecz Csaba, Tóth János, Új Ádám, Új Balázs, Új Gyula, Varga László, Vas Péter, Vass Károly, Vass Viktor.

Botafogó: Bán Tamás, Birincsik Dániel, Czigler Benett, Egeresi László, Gabora István, Godó Gergely, Kenderesi Zsolt, Kiska János, Kiss Péter, Kiss Balázs, Kovács Nándor, Kuris Tamás, Mező Róbert, Papanitz József, Rigó László, Susán Zoltán, Vurom Alex, Zsély László, Zsélyi Dániel.

Buborék Boys: Almási Tamás, Barna László, Bata Imre, Gajdár Milán, Gyarmati Koppány, Holló József, Jakab Győző, Jakab Zoltán, Kálmán Gergely, Kovács Valter, Lipták Gábor, Mátrai Viktor, Molnár Dániel, Nagy Kristóf, Novák János, Novák Norbert, Ornyik Róbert, Póczos Gábor, Takács Krisztián.

Den Café: Bagyinszki Valentin, Banka Kristóf, Bartus Botond, Bozó Patrik, Budveszel László, Bussa Mátyás, Dóra Tamás, Gácsi Bálint, Handó Tamás, Harai Péter, Határ István, Hugyecz Martin, Kovács Bence, Móricz Ákos, Móricz Krisztián, Papp Tibor, Rácz Mihály, Szőke László, Tősér Dorián.

Eresz FC: Babják János, Balogh László, Benus Nándor, Haga Szabolcs, Kerényi Gábor, Molnár Péter, Mrázik Ádám, Oláh Teofil, Pingiczer Tamás, Puporka László, Smelkó Károly, Sulcz Márió, Szilágyi Gábor, Tóth Zsolt.

MTSE: Banka Dávid, Bartha Krisztián, Bodor Benedek, Bujtár Tamás, Erdősi Tibor, Horváth Szabolcs, Jeney Gyula, Kisbali Gábor, Lengyel Dávid, Nánási József, Novota Zoltán, Oszvald Ferenc, Pál László, Romhányi Tamás, Simon Attila, Stark János, Szabó Gábor.

Fort Bau Therm Kft.: Babják Csaba, Balázs Attila, Balogh Gergő, Bozó Sándor, Chován Péter, Fodor Zsolt, Gulyka Zsolt, Juhász Attila, Kalácska Csaba, Lavaj Zoltán, Muzsik Sándor, Palkovics Zsolt, Rigó Csaba, Szabó Kálmán, Szabó Szabolcs, Sztremi Zsolt, Tari János, Tóth Szilárd.

Laver: Babka Tamás, Czene Szabolcs, Csemniczki Gábor, Hajdú Norbert, Hajdú Szilárd, Holló Dániel, Kovács Viktor, Kozma László, Márton Dávid, Nágel Tamás, Oláh Gábor, Oravecz Krisztián, Oravecz Ottó, Paczári Róbert, Pál Gergely, Pál Roland, Palkovics Balázs, Petró Ferenc, Ráduly Ádám, Répás Béla, Szabó Tamás, Szalai Gergely, Vadas Tamás.

Pintér FC: Balogh Péter, Bizják Balázs, Diósi Dávid, Eczet Gábor, Fülöp László, Határ István, Horváth Krisztián, Kántor Gyula, Kecskés Bence, Kiss István, Koren Roland, Kormos Gábor, Molnár József.

Pirazol: Bába Csaba, Csicsman Tamás, Farkas Szabolcs, Fekete László, Jánosi Zsolt, Kaszás Péter, Kristóf Gábo, Langa Attila, Lantos Zsolt, Lázár Krisztián, Máté Gábor, Nagy Gábor, Rábaközi Áron, Szegedi Zoltán, Szokács Dániel, Szokács Péter, Tőre Péter, Törőcsik Gábor, Turai Balázs.

STF 85: Baran Flórián, Bobál Zsolt, Dudás László, Ferkó Dávid, Gáspár Gyula, Hrubecz Gábor, Janusik Ferenc, Jászberényi Miklós, Kálmán Gábor, Kálmán Kornél, Kiss László, Kovács László, Marosi Jenő, Marosvölgyi Péter, Molnár Viktor, Orosz Csaba, Pünkösdi Kristóf, Pünkösdi Róbert, Pünkösdi Zsolt, Radvánszky Gábor, Szőllősi Tamás, Tolmácsi Zsombor, Tóth Péter, Treiber Károly, Turányi István, Zsigmond Róbert.

SZÉF ÁFC: Berki Krisztián, Csáki Krisztián, Dóra Zoltán, Dudás Attila, Erdősi Tibor, Forgó Péter, ifj. Forgó Péter, Garai Csaba, Gyetvai László, Gyurcsik Szabolcs, Horváth Károly, Jenei István, Kisbali Ádám, Králik János, Nyerges Krisztián, Palaticzky Szabolcs, Sági László, Sándor Attila, Tábori Péter, Toldi Miklós, Torák József, Tóth Patrik, Zsély Benedek.

Városháza: Berta Szabolcs, Budveszel Benjámin, Czigler Donát, Czigler Robin, Csatlós Tamás, Csulák Gergely, dr. Dániel Zoltán, Hegedűs Gábor, Herman Lajos, Holczer Tamás, dr. Huszár Máté, Klajban László, Oláh Antal, Oláh Ferenc, Scharner Róbert.

Wamsler SE: Benda Zsolt, Bolyki István, Bozó Gábor, Czecze Dániel, Dancs Tamás, Gordos Tamás, Gordos Viktor, Király Attila, Kiss Bence, Korim Sándor, Korim Zsolt, Körmöczi Ádám, Körmöczi Dávid, Liczkóczi Ákos, Tajti Kristóf, Trubiánszky Tamás, Varga Norbert.

Profi játékoskeretek:

Elements: Bátfai Tamás, Brusznyai István, Czigler Benett, Csatlós Csaba, Egeresi László, Farkas Kálmán, Gál Péter, Gyura Ádám, Hodler Dávid, Kiss Péter, Kovács Bence, Kurcsik Gergő, László Viktor, Nagy Ádám, Nagy Gergő, Ponyi Tamás, Stark János, Székely Mátyás, Szekula Roland, Szilágyi Gábor, Torják Gábor, Tóth Dávid, Tóth Zsolt.

Entria Team: Harmat Krisztián, Kovács Balázs, Liszka Gergő, Mátyás Ádám, Mórocz Bálint, Oláh Zoltán, Sárközi Tamás, Sólyom Ádám, Susán Martin, Szokács Dániel, Tarlósi Milán, Tarlósi Patrik, Tóth Máté.

Gold Team: Bakó Csaba, Bakos Péter, Balogh Péter, Bari Csaba, Berki Aladár, Budai Lajos, Csemer Dévald, Csőke József, Csömör József, Erdei Máté, Hadusovszki Áron, Kruppa Dávid, Kruppa Pál, Nagy Zsolt, Nánási József, Novák János, Novák Norbert, Oláh Antal, Oláh Zoltán, Palkó Dávid, Pozsár Patrik, Szabó János, Sziklai Róbert, Varga Csaba, Vas Péter, Zámbó Jáfet, Zámbó József.

Határ(SE)t: Adorján Zalán, Ajtai Dániel, Banka Dávid, Bodor Benedek, Bozó Patrik, Budveszel Benjámin, Bujtár Tamás, Domán Richárd, Határ István, Horváth Szabolcs, Lengyel Dávid, Miklós Martin, Molnár Gábor, Móricz Krisztán, Nagy Gábor, Novota Zoltán, Pál Gergő, Puporka Dániel, Romhányi Tamás, Sulcz Márió, Zsély Benedek.

Rózsaszín Párduc: Bakos Norbert, Baranyi Zoltán, Csicsman Tamás, Farkas István Pál, Fekete László, Forgács István, Harirer Tamás, Huszár Péter, Kotroczó Róbert, Kovács Erik, Kovács Marcell, Maurer János, Oláh Teofil, Oroszi István, Pál László, Peleskei Tamás, Percze Patrik, Póczos Sándor, Sándor Krisztián, Simon Attila, Smelkó Károly, Tóth István, Tóth László, Tőre Péter, Varga Gábor, Vágvölgyi Péter, Znamecz Norbert.

Street Team: Baranyi József, Berki János, Bocsó János, Botos József, Hranek Renátó, Kakucsi János, Kállai István, Lóránt Krisztián, Marcsok István, Mórocz Dávid, Nagy János, Nagy Zsolt, Oláh Flórián, Oláh József, Somoskői Olivér, Somoskői Szilveszter, Szabó Tibor.

Salgótarjáni Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, 2019. december 27. (péntek):

17.00: Barátok Közt-Wamsler SE

17.50: STF 85-Pintér FC

18.40: Városháza-Den Café

19.30: Buborék Boys-Laver

20.20: MTSE-Fort Bau Therm Kft.

2019. december 28. (szombat)

16.00: SZÉF AFC-Eresz FC

16.50: Rózsaszín Párduc-Elements

17.40: Black Silver-Wamler SE

18.30: Den Café-Buborék Boys

19.20: Street Team-Határ(SE)t

Senki se feledje, december 29-én Salgótarjánban kerül sor az V. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupa döntőjére!

“A” csoport (9.30): SBTC, Határ(SE)t, Dolce Vita Pizzéria, Gold Team.

“B” csoport (11.06): BSE, Bakos Vill, T-Cad, SASE Legends.

“C” csoport (12.42): MTSE, Despacito-Bánk, Észak Kapuja, Unicum FC Mohora.

“D” csoport (14.16): Ördögvilla FC, Berkenye SE, Diósjenő SE, Elán.

Bemutató mérkőzés (15.54): Gagarin Általános Iskola-II. János Pál Pápa Általános Iskola

16.26: negyeddöntők.

17.50: elődöntők.

18.32: mérkőzés a 3. helyért.

18.53: döntő.

Next Post

Hétfőn Ferencsik Raymond Emléktornát rendeznek Romhányban

Hat csapat részvételével fogják lebonyolítani az öregfiúk számára kiírt kispályás kupát. December 30-án, hétfőn a nemrégiben elhunyt Ferencsik Raymond emléke előtt tisztelegve rendeznek öregfiúk tornát a romhányi sportcsarnokban. Az eseményre hat alakulat kapott meghívást, a résztvevők előbb két csoportban játszanak majd egymással, majd a triókban azonos helyezést elérő gárdák mérkőznek meg […]
error: Content is protected !!