A T-Cad nyerte a XXII. szendehelyi farsangi vándorkupát Szendehelyen

Az első helyig jutó alakulat büntetőkkel szerezte meg a tizenhat csapatos torna aranyérmét.

Az előző hétvégén immáron XXII. alkalommal rendezték a Farsangi Teremlabdarúgó Vándorkupát Szendehelyen. Az ezúttal tizenhat társaságot felvonultató, Nógrádon kívül más megyékből is érkező csapatok által színezett kétnapos esemény végül a T-Cad fedőnevű alakulat végső sikerével ért véget, a tornagyőztes brigád büntetőkkel húzta be a Felsőpetény elleni finálét, míg a harmadik helyre a Tolmácsot felülmúló Übergagyik ért oda.

A negyeddöntők eredményei: T-Cad-Hazajárók 5-2, Continental-Tolmács 0-3, Übergagyik-Penc 1-0, Felsőpetény-Feláldozhatók 13-4. Elődöntők: T-Cad-Tolmács 8-2, Übergagyik-Felsőpetény 3-4. A 3. helyért: Tolmács-Übergagyik 1-2. Döntő: T-Cad-Felsőpetény 2-2, hetesekkel: 5-3.

A győztes csapat névsora: Tresó Bálint, Keresztes László, Keresztes Gábor, Paulicsek Márk, Balga Larion, Szilágyi Dániel, Kovács Gergely, Molnár Márkó.