A bátonyterenyei selejtező is lezajlott az V. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupán

Gabi

Az Elán, a Dolce Vita Pizzéria, a Gold Team és a SASE Legends jutott a december 29-ei salgótarjáni döntőbe.

Szombaton a bátonyterenyei selejtezővel folytatódott az V. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupa. A folyamatosan színvonalasabbá váló eseményen második játéknapján négy csoportban, húsz csapat mérte össze tudását, végül pedig az Elán, a Dolce Vita Pizzéria, a Gold Team és a SASE Legends jutott tovább a december 29-én a salgótarjáni Városi Sportcsarnokban megrendezésre kerülő döntőbe. Köszönjük a támogatást Bátonyterenye Város Önkormányzatának, Fekete Tibornak, dr. Mátyás Mátyásnak, a Szélkakas Fogadónak, a Phoenix Teqball Academy-nek, illetve a Lingvay Pincészetnek.

V. Nógrádifutball-ReklámPress Kispályás Szuperkupa, bátonyterenyei selejtező:

“A” csoport: 1. Elán 12 pont, 2. 7 pont, 3. Építők KC 5 pont, 4. Karancsalja MSE 3 pont, 5. Héhalom SE U19 1 pont.

Eredmények: Entria Team-Héhalom SE U19 3-0, Építők KC-Karancsalja MSE 4-1, Elán-Héhalom SE U19 2-0, Entria Team-Építők KC 0-0, Karancsalja MSE-Elán 0-7, Héhalom SE U19-Építők KC 0-0, Entria Team-Karancsalja MSE 5-0, Elán-Építők KC 5-0, Karancsalja MSE-Héhalom SE U19 1-0, Elán-Entria Team 1-0.

“B” csoport: 1. Dolce Vita Pizzéria 8 pont, 2. Rózsaszín Párduc 5 pont (4-4), 3. Bátonyterenyei TC (3-3), 4. Héhalom SE (2-2), 5. Ipolytarnóc SE 3 pont.

Eredmények: Bátonyterenyei TC-Ipolytarnóc SE 1-0, Rózsaszín Párduc-Héhalom SE 0-0, Dolce Vita-Ipolytarnóc SE 3-0, Bátonyterenyei TC-Rózsaszín Párduc 1-1, Héhalom SE-Dolce Vita 0-0, Rózsaszín Párduc-Ipolytarnóc SE 2-0, Dolce Vita-Bátonyterenyei TC 0-0, Ipolytarnóc SE-Héhalom SE 1-0, Rózsaszín Párduc-Dolce Vita 1-3, Bátonyterenyei TC-Héhalom SE 1-2.

“C” csoport: 1. Gold Team 10 pont, 2. Pásztó SK 7 pont, 3. Cered VSE 7 pont, 4. Balu Team 4 pont, 5. Mátramindszent SE 0 pont.

Eredmények: Pásztó SK-Mátramindszent SE 1-0, Balu Team-Gold Team 2-3, Cered VSE-Mátramindszent SE 4-1, Pásztó SK-Balu Team 1-1, Gold Team-Cered VSE 1-1, Balu Team-Mátramindszent SE 5-1, Cered VSE-Pásztó SK 0-1, Mátramindszent SE-Gold Team 1-3, Balu Team-Cered VSE 2-3, Gold Team-Pásztó SK 1-0.

“D” csoport: 1. SASE Legends 10 pont, 2. Jamaica 8 pont, 3. Tyuhajja 7 pont, 4. Silver Tüzép-Karancsberény 1 pont (2-9), 5. Bátonyterenyei TC U19 1 pont (2-10).

Eredmények: Tyuhajja-Bátonyterenyei TC U19 3-1, Sase Legends-Silver Tüzép-Karancsberény 3-0, Jamaica-Bátonyterenyei TC U19 1-0, Silver Tüzép-Karancsberény-Tyuhajja 1-4, Sase Legends-Jamaica 0-0, Bátonyterenyei TC U19-Silver Tüzép-Karancsberény 1-1, Jamaica-Tyuhajja 0-0, Sase Legends-Bátonyterenyei TC U19 5-0, Silver Tüzép-Karancsberény-Jamaica 0-1, Tyuhajja-Sase Legends 2-5.

Next Post

Dupla fordulóval folytatódott a balassagyarmati téli teremtorna

A Selecao vezeti az első osztályt, már csak a Coimbras hibátlan a második vonalban, megállította a címvédőt a Black Kacúr. Az elmúlt hétvégén újabb fordulókat bonyolítottak le a balassagyarmati téli teremtornán, szombaton és vasárnap is tető alá hoztak egy-egy játéknapot a három küzdelemsorozatban. Az első osztályban jó sikerült meccseken van […]
error: Content is protected !!